İnternetten Kolay Para Kazanma Yolları 2022

İnternetten kolay para kazanma yolları 2022, sizlere tek tek detaylı bir şekilde güvenilir olan uygulama/siteleri tanıtacağım. İnternetten kolay para kazanma yollarını sizlere çekim kanıtlı şekilde anlatacağım. Bahsedilen sitelere/uygulamalara yatırım yapmak size kalmış bir durum. Yazıda yatırım tavsiyesi içermez. Sitemizde bulunan hiçbir yazı/makale yatırım tavsiyesi değildir.

İnternetten Para Kazanma Yolları

Birçoğumuz eve hapsolmuş durumdayız.. Hepimizin evinde internet, elimizde telefon kolay yoldan para kazanmanın yollarını arıyoruz. Bu cümleye bir açıklık getirmek istiyorum;

“Bedava peynir sadece fare kapanında olur.” Emek verilmeden hiç kimse size ödeme, para kazandırmaz. Bütün siteler için demiyorum. Tabiki emek vererek para kazandıran uygulama/siteler var. İşte size emek verilerek para kazandıran uygulama/sitelerden bahsedeceğim.

 

1- TR.Link – Link Kısaltarak Para Kazan

Mantık çok basit. Siteye ücretsiz şekilde kayıt olarak istediğiniz bir linki kısaltarak sosyal medyada ve topluluğunuzda paylaşmak. Kısaltılan linkte reklamlar olduğu için size para kazandırır. Türkiye’de 1000 kişi linkinize tıklayıp kısalttığınız linke ulaşırsa $0.88 – $1.10 arası para kazanabiliyor. Diğer ülkelerin oranlarını öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Link kısaltarak para kazan
Link kısaltarak para kazan

2- Adsense ile para kazan

Adsense ile kazanmanın 2 yolu vardır. Youtube kanalınız vardır veya bir web siteniz. Biz siteniz olduğunu varsayarak devam ediyoruz. Adsense, reklam verenlerin vermiş olduğu reklamları sitenizde gösterip tıklanma başına para kazandıran bir Google işletmesidir. Bir blog açarak ve yazı paylaşarak adsense onay aldıktan sonra sitenizde reklam yayınlamaya hazır olursunuz. Daha sonra sitenize ziyaretçi gelerek reklamlara tıklarsa para kazanmanız mümkündür. Bir site açmanın maliyeti nedir?

75₺ Alan adı (Google Domains)

10₺ Hosting (Odeaweb)

Luna Coin Geleceği 2022 | Luna Coin Analiz

Aslında 100₺ gibi bir rakama işinizi görebilirsiniz, fakat sitenizi hızlandırma eklentisi, seo ayarları, tema satın almak isterseniz işler değişebilir.

Adsense ile para kazanmak
Adsense ile para kazanmak

360Sosyal İle Para Kazanmak

Görev yap para kazan sloganlı sitelerden güvenilir olanlardan biri. Bazı kişiler siteye para yatırarak kullanıcılara istediği görevi para ile yaptırarak hem işi olan hem işi yapan memnun kalarak para kazanıyorlar. Örnek görev vericek olursak;

x siteye gir yorum yap,

x siteye gir beğen yorum yap gönderi paylaş,

haritalardan x firmaya girip 5 yıldız ver,

instagram’dan takip et,

gmail hesabı aç,

gibi gibi birsürü görevi içinde bulunduran siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Görev yap para kazan
Görev yap para kazan

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Merhaba ben Ahmet. BilgiFM sitesinin sahibiyim. İnsanlara yardımcı olmaktan ve bilgi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Abone Ol