PUBG Mobile Hakkında Bilmediğiniz Faydalı Bilgiler 2022

PUBG Mobile

PUBG Mobile kullanıcıları için geçerli olan bu yazımızda; pubg mobil nasıl indirilir, pubg mobile kaç gb, pubg mobile ne zaman çıktı, pubg mobile ne kadar internet yer? sorularına cevap kolaylıkla bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Hakkında Bilmediğiniz Faydalı Bilgiler 2022

Pubg Mobile’nin birçok bilinmeyen özellikleri bulunuyor. Bizde sizler için araştırıp anlaşılır bir dilde sizlere aktarmak istedik. PUBG Mobile hakkında sıkça sorulan sorular bu yazımızda içerir.

 

Pubg Mobile Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile Nasıl İndirilir? sorusuna gelin cevap verelim.  PUBG Mobile, iOS kullanıcıları için AppStore‘den bulunmaktadır. Android işletim sistemi olanlar için ise Google Play Store‘den indirmeniz mümkündür.

PUBG Mobile, bir aksiyon FPS oyunudur. 2 takımdan oluşur. Karşı düşman takımı öldürerek 1. olmaya çalışırsınız. Kazanırsanız sizlere ödüller verir. Haritadaki silahları, ekipmanları bularak güçlenmeniz mümkündür. Tabi harita zaman geçtikçe küçülmektedir.

Pubg Mobile 2022
Pubg Mobile 2022

 

PUBG Mobile Kaç GB?

Pubg Mobile, indirilirken 600MB olarak indirilir. Ayrıca oyun içersinde kurulum yapınca 1.02GB çıkabilmektedir. Haritalar ayrı bir depolama istemektedir.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

Pubg Mobile Ne Zaman Çıktı? sorusuna gelin hep beraber cevap bulalım. Pubg Mobile’nin piyasaya sürülme tarihi 9 Şubat 2018‘dir. (09.02.2018) 2018’den günümüze kadar milyonlarca kullanıcıya etkileşim sağlamış olan PUBG Mobile bir rekabet oyunudur.

2022 Yılında Yazılımcı Olmak, Yazılımcı Maaşları

Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile bir fps oyunu olmakla beraber, parmaklarınızın işlek olması gerekiyor. PUBG Mobile kurduktan sonra ayarlar kısmından size uygun olan hassasiyet ayarlarını vs. ayarladıktan sonra kolayca zafer kazanabilirsiniz. Düşmanın geldiğini duymak için sessiz ortamda veya kulaklıkla oynayabilirsiniz. Küçük ekranlı telefonlar yerine tablet ile oynayabilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınız ile Emulator oynayabilirsiniz.

Pubg Mobile Nasıl Oynanır
Pubg Mobile Nasıl Oynanır

Pubg Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

Fazla endişelenmenize gerek yok. Cidden çok az internet yiyor. Bir oyun içi oyunda 1 saat, ortalama olarak 20 ile 30 MB arasında internet tüketir. Ancak oyunda mikrofonu açarsanız bu internet artabilir. 4 kişilik takım arkadaşlarınızla sesli arama açarak oyun oynamak 25-40MB internet kaybına neden olabilir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Merhaba ben Ahmet. BilgiFM sitesinin sahibiyim. İnsanlara yardımcı olmaktan ve bilgi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Abone Ol